Search results
-
Group gift: School meals that matter
Regular price £555.00Regular priceUnit price perSale price £555.00 -
Water for a family (for schools)
Regular price £35.00Regular priceUnit price perSale price £35.00 -
Group gift: Practical, emergency help
Regular price £200.00Regular priceUnit price perSale price £200.00 -
Marvellous moo cow (for schools)
Regular price £155.00Regular priceUnit price perSale price £155.00 -
School meals that matter (for schools)
Regular price £555.00Regular priceUnit price perSale price £555.00 -
Teach someone to read (for schools)
Regular price £12.00Regular priceUnit price perSale price £12.00 -
Chirpy chickens (for schools)
Regular price £20.00Regular priceUnit price perSale price £20.00 -
Group gift: Community water supply
Regular price £750.00Regular priceUnit price perSale price £750.00 -
Group gift: A herd of goats
Regular price £150.00Regular priceUnit price perSale price £150.00 -
World Gifts Jute bag
Regular price £7.00Regular priceUnit price perSale price £7.00 -
Community water supply (for schools)
Regular price £750.00Regular priceUnit price perSale price £750.00 -
A Special Gift card
Regular price £0.00Regular priceUnit price perSale price £0.00 -
Group gift: Healthy mum and baby
Regular price £43.00Regular priceUnit price perSale price £43.00 -
Blessings card
Regular price £0.00Regular priceUnit price perSale price £0.00 -
Group gift: Training for people with disabilities
Regular price £2,375.00Regular priceUnit price perSale price £2,375.00 -
In Memory card
Regular price £0.00Regular priceUnit price perSale price £0.00 -
Terrific toilets bundle (for schools)
Regular price £356.00Regular priceUnit price perSale price £356.00 -
Group gift: Super soup kitchen
Regular price £300.00Regular priceUnit price perSale price £300.00 -
Group gift: Health clinic
Regular price £4,000.00Regular priceUnit price perSale price £4,000.00 -
Happy Birthday card
Regular price £0.00Regular priceUnit price perSale price £0.00 -
Group gift: Rebuild a home
Regular price £370.00Regular priceUnit price perSale price £370.00 -
Rebuild a home (for schools)
Regular price £370.00Regular priceUnit price perSale price £370.00 -
Health clinic (for schools)
Regular price £4,000.00Regular priceUnit price perSale price £4,000.00 -
Back to school (for schools)
Regular price £63.00Regular priceUnit price perSale price £63.00